O MNIE

Nazywam się Teresa Klajmon, jestem Personalną TRENERKĄ MEDYCZNĄ.

Treningiem siłowym zajmuję się od 2014r. Od razu wskoczyłam na głęboką wodę, szybko zaczęłam robić postępy, a sylwetka ładnie się kształtowała. Zafascynowały mnie ciężary i to, że poprzez trening mogę tak wiele zmienić. W głowie mignęła mi też myśl o zawodach sylwetkowych, jednak na swoje szczęście w to nie weszłam. Zdrowie stało się ważniejsze.

Ruch mnie zafascynował, #dobryruch.

W 2016r zaliczyłam pierwsze szkolenia i zaczęłam pracę z pierwszymi podopiecznymi. Nadal jednak mi czegoś brakowało. Głębokiej wiedzy jak pracuje ciało i jak pracować z problemami bólowymi. Dlatego po rocznym szkoleniu, w 2020 r ,zostałam trenerem medycznym. To otworzyło mi drzwi i dało ogromny zapał do dalszego samokształcenie.

Swoim podopiecznym staram się pokazywać racjonalne podejście do ruchu, uczyć samoświadomości ciała, przedkładać dobry ruch nad efektami wizualnymi. Twoje pierwsze pytanie do Trenera nie powinno brzmieć: Ile schudnę? Ile zrobię mięśni? A raczej: Co muszę zrobić, abym czuł(a) się lepiej, a moje ciało sprawniej funkcjonowało.

Poprzez warsztaty, czy też treningi indywidualne chcę właśnie takie podejście propagować

KSZTAŁTUJĘ POSTAWY

Jak pracuję?

Współpracę zawsze rozpoczynam od konsultacji aby w spokojnych i przyjaznych warunkach poznać nową osobę, doradzić i zaplanować cały proces. Konsultację obejmują też “oględziny” i podstawowe testy, są jednak “szyte na miarę” dostosowane do osoby z jaką się spotykam.

Stawiam duży nacisk na podstawy ruchowe. Zajmuję się ciśnieniem śródbrzusznym, ogólna sprawnością i po prostu uczę się ruszać mądrze.

Chcę doprowadzić do momentu, kiedy ćwicząca osoba zaczyna coraz lepiej czuć własne ciało, pracę mięśni i całego układu nerwowego. Staram się przekazać solidne podstawy i zbudować fundament, który będzie procentować przez kolejne lata. Samoświadomość, wychwytywanie własnych błędów, autokorekta.

Jeśli zaczynam współpracę z osobą na zaawansowanym poziomie, to mimo wszystko sprawdzam jak wyglądają podstawy, na których mi zależy. Staram się wprowadzić nową jakość do już istniejącej bazy ruchowej.

Uczę patrzenia na ruch jako na coś więcej niż cel do większych obwodów, redukcji masy ciała, czy ładniejszych pośladków.

Lubię pracować z osobami nastawionymi na świadome wykorzystanie treningu jako celu (performance), ale również drogi do spełnienia własnych potrzeb.

Jeśli to tylko możliwe a klient wyraża zgodę bardzo chętnie współpracuje z fizjoterapeutą czy innymi specjalistami.

Staram się dużo mówić i tłumaczyć. Opisuje zasadność ruchu/ ćwiczenia, tłumaczę dlaczego to dziwnie wyglądające ćwiczenie ma sens. Co robimy i po co to robimy!
Najważniejsza(y) jesteś Ty!

Uprawnienia &

Szkolenia

2023

2023

 • Akademia Globalnej Terapi Stopy GTS – Terapeuta

2019-2020

 • Trener medyczny- terapeuta ruchowy BLACKROLL ® THERAPY ponad 200h szkoleniowych, certyfikat trenera REPs

2019

 • Certyfikat Międzynarodowego Trenera BLACKROLL
  z certyfikatem REPs

2018

 • Jak jeść trenując na siłowni – Akademia Dietetyki Sportowej
 • Trening “Bulgarian Bag” podstawy – Bulgarian Bag Academy Poland
 • Obóz Krav Maga & Kettlebell – Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness
 • Kurs Instruktora Kettlebell – Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

2017

 • Warsztaty z zakresu mobility i prawidłowych wzorców ruchowych w treningu siłowym – Athletic Development Academy Wrocław

2016

 • Instruktor Rekreacji Ruchowej
 • Instruktor Rekreacji Ruchowej w specjalności Sporty Siłowe
 • Bodybuilding Instruktor
 • Szkolenie – Pierwsza Pomoc

Szkolenia realizowane przez EFIB Placówka Kształcenia Ustawicznego Poznań pod akredytacją Kuratora Oświaty.

BO DOBRO WARTO POLECAĆ

Polecam

Mam czystą przyjemność współpracować z osobami oraz firmami będącymi w zgodzie z moimi poglądami i przekonaniami. Profesjonalne podejście, wspólne dobro i wsparcie.

Jeśli i Ty masz etyczne podejście do biznesu i współpracowników zapraszam do kontaktu. Razem można więcej.

Zapraszam też do współpracy fizjoterapeutów, osteopatów, lekarzy oraz wszelkie osoby pracujące nad zdrowiem swoich pacjentó

Bądź ze mną w kontakcie, dostawaj moje listy

Proszę czekać

Dziękuję za zapisanie się!

UMÓW TRENING

Zrób pierwszy krok. Skontaktuj się ze mną
i zarezerwuj termin treningu.